wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraNie żyje Tomasz Wiktorski. Odszedł wierny kibic Zastalu

Nie żyje Tomasz Wiktorski. Odszedł wierny kibic Zastalu

Trudno w to uwierzyć, ale nie żyje Tomasz Wiktorski. Członek Klubu Kibica Zastal oraz założyciel fundacji „Na Zielono”. Jak podaje polskikosz.pl, zginął w wypadku samochodowym na trasie Bieniów – Żary. Całe środowisko opłakuje stratę wiernego kibica.

W 2023 minie 10 lat od historycznego zdobycia pierwszego złota. W 2023 można by zrobić cykl rozmów /wywiadów przed kamerą odnośnie tego okresu – pisał jeszcze w listopadzie Wiktorski na Forum Kibiców Zastalu. Wspierał, pomagał ile się dało. Zupełnie niedawno cieszył się, że mija siedem lat, od kiedy Klub Kibica pomaga potrzebującym i zbliża się do 200 tys. zł.

Tomasz Wiktorski organizował na Twitterze licytacje charytatywne, podczas których można było nabyć gadżety, koszulki czy karty kolekcjonerskie. Niedługo miał być gościem programu „Strefa Chanasa”

Zawsze uśmiechnięty i pomocny. Nie był zacietrzewionym ultrasem, ale kibicował właśnie z całego serca z klasą. Moją ostatnią wiadomością była prośba o przesłanie zdjęcia do miniaturki na YouTube, gdyż w najbliższą niedzielę mieliśmy mieć program. Niestety już nie zdążył tego zrobić – mówi wyraźnie przybity Kamil ChanasTo była niesamowita postać, która zawsze myślała o innych. Może to wyda się głupie, ale nawet teraz wszyscy pamiętają smak przepysznych ogórków, które przywiózł na ostatni „Grill u Chanasa”. Bardzo cieszył się na nasz wspólny podcast, byłaby okazja do wspomnień – dodaje były kapitan Zastalu Zielona Góra.

Bardzo pozytywnie o Wiktorskim wypowiada się Tomasz Browarczyk, fotograf drużyny i kolega z KK – To człowiek, który dużo pomagał. Ciepły i zawsze uśmiechnięty, bezkonfliktowy. Potrafił pogodzić zwaśnione grupy kibiców np. Anwilu i Zastalu. Będzie go brakowało – dodał.

Tomasz Wiktorski zginął wczoraj (13 grudnia) około godziny 15.00 w wypadku samochodowym na trasie Bieniów-Żary. Razem z nim śmierć poniosła jego żona i córeczka.

Enea Zastal Zielona Góra poinformował, że uczczą ich pamięć minutą ciszy przed piątkowym spotkaniem w Stargardzie.

Została zorganizowana również zbiórka dla synka Ś.P. Tomka Wiktorskiego – Ignasia. Organizatorzy piszą – Tata Ignasia pomagał wszystkim na każdym kroku organizując akcje charytatywne, nie pozostawiając bez pomocy innych – można napisać, że pomoc innym to było Tomka drugie imię.

Kwota ustawiona na stronie zbiórki 30 tys. zł została już osiągnięta, ale nie była ona celem, a jedynie wskazówką i chodzi o pomoc dla osoby, która w jednej chwili straciła oboje rodziców i siostrę. LINK DO ZBIÓRKI.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
81 %
3.2kmh
100 %
wt.
5 °
śr.
8 °
czw.
6 °
pt.
8 °
sob.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE