środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraNiebezpieczne potrącenie

Niebezpieczne potrącenie [FILM]

Pewna zielonogórzanka na długo zapamięta, że nie należy przechodzić przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, zwłaszcza gdy tuż obok jest przejście dla pieszych. Kobieta, która niefrasobliwie przebiegała środkiem jezdni została potrącona przez samochód osobowy. Na szczęście prędkość pojazdu była niewielka i piesza nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Trudno racjonalnie wytłumaczyć zachowanie pieszej, która w poniedziałek w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego dosłownie wbiegła na środek skrzyżowania, chociaż tuż obok było przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną. To nierozsądne i niebezpieczne zachowanie zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego.

Niestety, poranny pośpiech doprowadził do tego, że piesza została potrącona. Na szczęście prędkość samochodu była niewielka i kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń. Za swoje zachowanie została ukarana mandatem karnym, 1500 złotych. Ta sytuacja powinna być przestrogą dla innych pieszych, którzy w podobny sposób, często lekceważąc przepisy ruchu drogowego i zasady bezpieczeństwa, ryzykują swoje zdrowie czy nawet życie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
3.3 ° C
3.9 °
2.3 °
63 %
1.3kmh
100 %
śr.
3 °
czw.
4 °
pt.
6 °
sob.
4 °
niedz.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE