niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraPolicja poszukuje tej kobiety

Policja poszukuje tej kobiety

Komisariat II Policji w Zielonej Górze poszukuje kobiety, która 15 września 2022 roku w sklepie „Biedronka” przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze przywłaszczyła telefon komórkowy Realme 8 pozostawiony przy kasie przez klientkę sklepu. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają kobietę na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

Komisariat II Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia telefonu komórkowego Realme 8 pozostawionego przy kasie przez klientkę sklepu Biedronka przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze w dniu 15 września 2022 roku.

Kobieta widoczna na zdjęciach podejrzewana jest o dokonanie przywłaszczenia. Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku kobiety podejrzewanej o przywłaszczenie.

Osoby, które rozpoznają kobietę widoczną na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji II w Zielonej Górze przy ulicy Szarych Szeregów 8, telefoniczny pod numerami telefonów 47 795 12 83, 47 795 12 11 lub mailowy: komendant.kp2_zgora@go.policja.gov.pl


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
3.5 ° C
6.2 °
3.4 °
83 %
5.3kmh
100 %
niedz.
7 °
pon.
9 °
wt.
7 °
śr.
3 °
czw.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE