poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraPolicja świętowała w Zielonej Górze

Policja świętowała w Zielonej Górze

24 lipca to dzień, w którym wszyscy policjanci w kraju obchodzą swoje święto. Ten dzień to także okazja do wręczenia awansów, odznaczeń i nagród. Tegoroczne obchody Święta Policji w Zielonej Górze odbyły się już 15 lipca.

Święto Policji to czas podziękowania wszystkim Policjantkom oraz Policjantom za ich ciężką i odpowiedzialną służbę, za narażanie własnego życia czy zdrowia dla ochrony życia i zdrowia innych, a także podziękowania pracownikom cywilnym za ich trud i wkład, który nierozerwalnie wiąże się ze służbą policyjną. 

Podczas uroczystości na placu przed budynkiem komendy miejskiej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. inspektor Bogdan Piotrowski przy asyście Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze młodszego inspektora Macieja Sipka wręczył awanse i wyróżnienia policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym. Komendanci w swoich przemówieniach podziękowali policjantom za ofiarną służbę, a samorządowcom za całoroczne wsparcie.

W tym roku podczas obchodów Święta Policji w Zielonej Górze awans na wyższy stopień otrzymało prawie dwustu funkcjonariuszy. 6 zostało odznaczonych, a 17 wyróżnionych przez Prezydenta Miasta Zielonej Góry Pana Janusza Kubickiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
28.3 ° C
28.4 °
27.9 °
32 %
2.2kmh
3 %
pon.
30 °
wt.
26 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE