poniedziałek, 27 marca, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraPoseł Waldemar Sługocki miał wypadek.

Poseł Waldemar Sługocki miał wypadek.

Jak podaje newslubuski.pl oraz zielonogórska Gazeta Wyborcza, wczoraj wieczorem w Drzonkowie doszło do wypadku, w którym udział brały dwa samochody osobowe. Jednym z kierowców był szef lubuskiej Platformy Obywatelskiej i Poseł na Sejm RP Waldemar Sługocki.

– Obaj kierowcy byli trzeźwi. Odnieśli obrażenia na tyle poważne, że odwieziono ich do szpitala – mówi podinspektor Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji. – O tym, kto zawinił, rozstrzygnie sąd.

Jednym z kierujących był Waldemar Sługocki, który trafił do Szpitala Uniwersyteckiego. Jak podaje Gazeta Wyborcza: – Poseł miał uraz brzucha, trafił na blok operacyjny. Jest po zabiegu, jego stan jest stabilny. Leży na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej – mówi Sylwia Malcher-Nowak, rzecznik szpitala. – Drugi kierowca poszkodowany w wypadku odniósł uraz ręki. Po udzieleniu pomocy wyszedł do domu.

NewsLubuski podaje, że do zdarzenia doszło w piątek, 28 stycznia około godziny 21 na Drodze Wojewódzkiej numer 279 w zielonogórskim Drzonkowie.

Z naszych informacji wynika, że z Posłem jest kontakt i jest przytomny.

fot. NewsLubuski.pl

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
5.4 ° C
5.4 °
4.5 °
46 %
5.9kmh
100 %
pon.
5 °
wt.
6 °
śr.
6 °
czw.
17 °
pt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE