piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraWypadek na S3 w okolicach Skwierzyny

Wypadek na S3 w okolicach Skwierzyny

W piątek – 8 kwietnia – w okolicach Skwierzyny na trasie S3 w kierunku Zielonej Góry doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch ciężarówek i busa.

W piątek – 8 kwietnia – na trasie S3 między Zieloną Górą a Gorzowem Wielkopolskim, w okolicach Skwierzyny doszło do zderzenia trzech pojazdów – dwa samochody ciężarowe oraz bus. Do zdarzenia zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej. Na miejscu pojawiła się również policja.

Ostatecznie jednak to zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Tę informację przekazał Gazecie Lubuskiej rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, sierżant sztabowy Mateusz Maksimczyk.

W związku z tą kolizją pojawiły się też utrudnienia na trasie S3 w okolicach Skwierzyny. – Droga S3 w kierunku Zielonej Góry między Gorzowem, a Skwierzyną jest czynna, ale ruch odbywa się tylko jednym (lewym) pasem – poinformował w Gazecie Lubuskiej sierżant sztabowy Mateusz Maksimczyk.

Kto zawinił? Policja na razie takiej informacji nie podaje. Trwają działania, które mają doprowadzić do ustalenia przyczyn zdarzenia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
23.4 ° C
23.4 °
22.3 °
50 %
4.7kmh
100 %
pt.
23 °
sob.
25 °
niedz.
26 °
pon.
25 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE