sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieRybobranie – atrakcyjne strefy dla każdego

Rybobranie – atrakcyjne strefy dla każdego

4 i 5 czerwca to weekend, w czasie którego w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Rybobranie. Po „pandemicznej” przerwie wraca krośnieńskie święto w nowej odsłonie.

Park Tysiąclecia i piękna, krośnieńska promenada zostaną podzielone na strefy aktywności, rozrywki i wypoczynku. Na końcu ulicy Parkowej, przy Urzędzie Miasta stanie scena, na której zagrają gwiazdy.

W sobotę o 19.30 zapraszamy na koncert zespołu Biesiada Polska. Nie można tutaj mówić o typowym występie muzycznym ponieważ zespół łączy muzykę z elementami kabaretowymi. To powoduje, że widzowie bawią się doskonale śpiewając z zespołem takie znane piosenki z gatunku muzyki biesiadnej jak – Szła dzieweczka, – Głęboka studzienka, – Hej sokoły, – Krakowianka, – W zielonym gaju, itp. Jednocześnie dowcipy i konkursy na scenie to nieodłączny element zabawy.

Na 21.00 zaplanowano początek drugiego koncertu – zespołu Łobuzy. Ma on na swoim koncie ponad 1000 zagranych koncertów, na YouTubie piosenki Łobuzów mogą poszczycić się łącznie ponad 270 milionami odsłon. Koncerty Zespołu przyciągają rzesze fanów – pewnie dlatego, że doświadczenie muzyczne gwarantuje niezwykłe show.

Niedziela, 5 czerwca to także koncerty zapewniające świetną zabawę. Zaczynamy od mieszanki rock’n’rolla w amerykańskim stylu. To zespół Nadmiar, który znany jest szerokiej, polskiej publiczności. Wokalista zespołu, Tomek Besser to uczestnik XI edycji The Voice of Poland. Początek tego, niedzielnego koncertu o godzinie 19.30.

Gwiazdy niedzielnego wieczoru nie trzeba przedstawiać – to wykonawca m.in. hitu „O Pani!” czyli Grzegorz Hyży. Zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w trzeciej edycji show „X-Factor”, w której zajął drugie miejsce. Grzegorz Hyży wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka. Początek koncertu o godzinie 21.00

O rybobraniowych strefach będzie pisać w kolejnych odsłonach.

Materiał powstał we współpracy z gminą Krosno Odrzańskie


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
21.5 ° C
21.5 °
18.8 °
45 %
4.6kmh
29 %
sob.
25 °
niedz.
25 °
pon.
27 °
wt.
26 °
śr.
29 °

NAJPOPULARNIEJSZE