sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraStudenci UZ na Kongresie Humanizacji Medycyny

Studenci UZ na Kongresie Humanizacji Medycyny

O tym, że nasi studenci medycyny zdają najlepiej krajowe egzaminy wiemy nie od dziś. Okazuje się, że odnoszą również inne sukcesy. Tym razem wzięli udział w Sesji Studentów Medycyny podczas I Kongres Humanizacji Medycyny, który odbył się w dniach 9-10 czerwca we Wrocławiu.

Anna Włodarczyk, Tomasz Koziński i Jakub Wojtacha, zaprezentowali wyniki badań dotyczących zagadnień procesu rekrutacji kandydatów na kierunek lekarski, poziomu stresu u studentów medycyny oraz poziomu zadowolenia pacjentów z opieki medycznej w Polsce.

Opiekunem naukowym prac jest profesor Józef Haczyński, wybitny seksuolog oraz specjalista z zakresu chorób wewnętrznych. Wyniki przedstawione przez Studentów wywołały żywą dyskusję i szczerą wymianę poglądów pomiędzy studentami a nauczycielami akademickimi. Wartości merytoryczne wynikające z wymiany doświadczeń i poglądów oraz przyjazna atmosfera wydarzenia zainspirowała uczestników do podjęcia prac nad kolejnym spotkaniem mającym na celu wypracowanie wspólnych rozwiązań.

źródło: https://www.infoserwis.uz.zgora.pl/


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
pochmurnie
-0.6 ° C
0.1 °
-0.6 °
80 %
4kmh
12 %
sob.
2 °
niedz.
0 °
pon.
0 °
wt.
1 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE