czwartek, 9 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryMotocyklista miał prawie 3 promile

Motocyklista miał prawie 3 promile

Kierujący motocyklem spowodował kolizję. Był pijany i miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę (12.06) na drodze krajowej K-18, 36-letni mieszkaniec województwa opolskiego kierujący motocyklem spowodował kolizję z samochodem ciężarowym man. Okazało się, że motocyklista był nietrzeźwy, miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości może grozić kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch.

Policjanci apelują o bezpieczną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego!

W najbliższe dni będziemy cieszyć się kolejnym w tym roku długim weekendem. Dla lubuskich stróżów prawa będzie to czas wytężonej służby nad zapewnieniem bezpieczeństwa, przede wszystkim na drogach. Mundurowi wyposażeni w nieoznakowane radiowozy z videorejestratorem oraz laserowe mierniki prędkości zwracać będą szczególną uwagę na prędkość, z jaką będą jechać kierowcy. W ruch pójdą także alkotesty i testery narkotykowe, dlatego kierowcy powinni spodziewać się kontroli związanych ze stanem psychofizycznym.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
bezchmurnie
-5.6 ° C
-5.6 °
-5.6 °
59 %
2.4kmh
1 %
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
4 °
niedz.
6 °
pon.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE