niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraStudenci zawładną miastem

Studenci zawładną miastem

Właśnie dzisiaj zaczynają się 50-te Dni Kultury Studenckiej Bachanalia. Przez prawie tydzień będą odbywać się imprezy, wydarzenia i koncerty, a sami studenci będą mieli czas na nabranie sił przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną.

Całość rozpocznie się dzisiaj (06.06) o godz. 18.00 na terenie Campusu „B” przy al. Wojska Polskiego. Poza uroczystym otwarciem rozpocznie się Wielkie Grillowanie.

– Trzy zielonogórskie kluby połączyły siły, by stworzyć dla Was imprezę, jakiej jeszcze nie było. Dobra muzyka, studencki klimat, pełen chill i Twoja ekipa. Nie ma nic lepszego niż grillowanie na świeżym powietrzu! Pakuj grilla, ulubione dresy, klapki, koc i wpadaj do nas na imprezę. My zadbamy o całą resztę – czytam w programie wydarzenia.

Program wypełniony jest różnego rodzaju konkursami, wydarzeniami sportowymi, z których z całą pewnością najbardziej emocjonujące mogą być Zmagania Akademików – to wydarzenie już jutro (07.06) o godz. 15.00 przed Domem Studenckim Vicewersal.

Kulminacja wydarzeń znajdziemy jednak na weekend. Na dużej scenie zlokalizowanej również na Campusie B zagrają BARU RAJZA,  DJ SOINA, NASTY P, IGO, PRO8LEM – to piątek. W sobotę posłuchamy z kolei takich zespołów jak ŁYDKA GRUBASA, OKI, AGNIESZKA CHYLIŃSKA.

Cały program dostępny jest TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
3.5 ° C
6.2 °
3.4 °
83 %
5.3kmh
100 %
niedz.
7 °
pon.
9 °
wt.
7 °
śr.
3 °
czw.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE