czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraStudenci zawładną miastem

Studenci zawładną miastem

Właśnie dzisiaj zaczynają się 50-te Dni Kultury Studenckiej Bachanalia. Przez prawie tydzień będą odbywać się imprezy, wydarzenia i koncerty, a sami studenci będą mieli czas na nabranie sił przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną.

Całość rozpocznie się dzisiaj (06.06) o godz. 18.00 na terenie Campusu „B” przy al. Wojska Polskiego. Poza uroczystym otwarciem rozpocznie się Wielkie Grillowanie.

– Trzy zielonogórskie kluby połączyły siły, by stworzyć dla Was imprezę, jakiej jeszcze nie było. Dobra muzyka, studencki klimat, pełen chill i Twoja ekipa. Nie ma nic lepszego niż grillowanie na świeżym powietrzu! Pakuj grilla, ulubione dresy, klapki, koc i wpadaj do nas na imprezę. My zadbamy o całą resztę – czytam w programie wydarzenia.

Program wypełniony jest różnego rodzaju konkursami, wydarzeniami sportowymi, z których z całą pewnością najbardziej emocjonujące mogą być Zmagania Akademików – to wydarzenie już jutro (07.06) o godz. 15.00 przed Domem Studenckim Vicewersal.

Kulminacja wydarzeń znajdziemy jednak na weekend. Na dużej scenie zlokalizowanej również na Campusie B zagrają BARU RAJZA,  DJ SOINA, NASTY P, IGO, PRO8LEM – to piątek. W sobotę posłuchamy z kolei takich zespołów jak ŁYDKA GRUBASA, OKI, AGNIESZKA CHYLIŃSKA.

Cały program dostępny jest TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
15 ° C
15.6 °
14.4 °
40 %
4kmh
100 %
czw.
21 °
pt.
24 °
sob.
26 °
niedz.
25 °
pon.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE