niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZastal uratowany? Stelmet wyłożył kasę i został sponsorem tytularnym

Zastal uratowany? Stelmet wyłożył kasę i został sponsorem tytularnym

Bardzo dobra informacja dla kibiców koszykówki pojawiła się dzisiaj na oficjalnych strona Enea Zastal BC Zielona Góra. Klub poinformował, że firma Stelmet S.A. podpisała nową umowę sponsorską. Pozwoli ona na zarejestrowanie zakontraktowanych zawodników.

W tych wyjątkowych dla nas wszystkich czasach, wsparcie tak znakomitego partnera jest nieocenione. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie Stelmet S.A. za zaufanie, które w nas podkłada oraz za wsparcie, które jest dla nas bardzo istotne – czytam w oficjalnym komunikacie klubu.

Nowy sponsor działa niezwykle szybko, gdyż już dzisiaj przelał środki potrzebne do zakończenia dwóch sporów z byłymi zawodnikami, co w ostatecznym rozrachunku pozwoli na zdjęcie zakazu transferowego i pozwoli na zarejestrowanie Kamaki Hepy i Dariousa Halla. Mówi się, że w grę wchodziło 200 tys. zł.

Na stronie sponsora możemy z kolei zobaczyć pierwszą stronę, podpisanego dzisiaj porozumienia. Wynika z niego, że głównym świadczeniem będzie zmiana nazwy klubu na Enea Stelmet Zastal Zielona Góra. Firma podpisała umowę do końca obecnego sezonu 2023/2024.

Co ciekawe w niedawno udzielonym wywiadzie dla TVP przez prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego sugerował, że w tym tygodniu przedstawi rozwiązanie problemu, który jego zdaniem narastał latami. Jest to jednak uzależnione od rozmów, które prowadzi poza Zieloną Górą, dodał tajemniczo włodarz miasta. Kubicki sugerował jednocześnie, że rozwiązanie ma doprowadzić do podobnej sytuacji, jaka ma miejsce w Falubazie. Przypomnijmy, że tam miasto przejęło udziały.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych. To firma z ponad 38-letnią historią. W 1985 r. Stanisław Bieńkowski, założyciel i Prezes Zarządu Stelmet S.A., uruchomił produkcję drewnianych elementów architektury ogrodowej. Firma była już sponsorem Zastalu w latach 2012-2020.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
21.4 ° C
21.7 °
18.4 °
35 %
4.6kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE