poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZrobił krzywdę ekspedientce - poszukuje go Policja

Zrobił krzywdę ekspedientce – poszukuje go Policja

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć, który 12 kwietnia 2023 roku po kradzieży w sklepie popchnął ekspedientkę na szklane drzwi. Kobieta doznała wielu uszkodzeń ciała.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze zostali powiadomieni o uszkodzeniu ciała ekspedientki w sklepie Focus Mall przez nieznanego mężczyznę, który w dniu 12 kwietnia 2023 roku z taką siłą popchnął pokrzywdzoną na szklane drzwi, w wyniku czego uderzyła w szybę głową i żebrami o wystająca klamkę doznając obrażeń w postaci skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa, stłuczenia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz stłuczenia żeber po stronie lewej.

Sprawca uciekał ze sklepu usiłując uniknąć konsekwencji dokonanej wcześniej kradzieży. Prowadząca sprawę policjantka po sprawdzeniu zapisów monitoringu ustaliła, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać tego przestępstwa.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji, ulica Szarych Szeregów 8, telefoniczny pod numerem 47 7951231, dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 7951211 bądź mailowy: komendant.kp2_zgora @go.policja.gov.pl.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
13.9 ° C
13.9 °
12.8 °
39 %
0.8kmh
67 %
pon.
25 °
wt.
25 °
śr.
28 °
czw.
31 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE