czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZielonogórska policja poszukuje podejrzanych w sprawie kradzieży

Zielonogórska policja poszukuje podejrzanych w sprawie kradzieży

Trwa postępowanie w sprawie czwórki osób podejrzanych o uszkodzenie i kradzież towaru oraz sprzętu jednego ze stoisk tegorocznego Winobrania. Każda osoba, która rozpoznaje przedstawione na zdjęciu postacie, jest proszona o kontakt z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze.

Podczas wrześniowego Winobrania jednej nocy doszło do kradzieży oraz uszkodzenia towaru i sprzętu na jednym ze stoisk winobraniowych, które znajdowało się przy Alei Niepodległości 12. Zdarzenie miało miejsce w godzinach nocnych z 17 na 18 września. Miejski monitoring zarejestrował kobietę oraz trzech mężczyzn, którzy uszkodzili roletę stoiska, a następnie ukradli towar.

Wśród skradzionych przedmiotów był wózek transportowy, napoje, chłodziarka, halogen oraz girlandy świetlne. Wartość tych rzeczy oraz uszkodzonej rolety wyceniono na prawie dwa tysiące złotych.

Po wniosku policjantki, która prowadzi tę sprawę, Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze zgodził się na upublicznienie wizerunku podejrzewanych osób. Dzięki temu być może szybciej uda się znaleźć sprawców kradzieży, a tym samym także zakończyć tę sprawę, która trwa już od września.

Każdy, kto rozpoznaje którąkolwiek z osób przedstawionych na zdjęciach, proszona jest o zgłoszenie się do Komisariatu I Policji w Zielonej Górze przy ulicy Osiedle Pomorskie 8a lub kontakt telefoniczny pod numerami: 47 7951353, 47 7951311 i 47 7952411 czy mailowo pod adres: komendant.kp1_zgora@go.policja.gov.pl.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
7.4 ° C
7.4 °
7.4 °
64 %
3.5kmh
4 %
czw.
10 °
pt.
13 °
sob.
11 °
niedz.
13 °
pon.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE