wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościNowa SólZnamy cennik wynajmu "Leśnej Enklawy" w Ciepielowie

Znamy cennik wynajmu „Leśnej Enklawy” w Ciepielowie

Gmina Nowa Sól odpłatnie udostępnia salę na imprezy okolicznościowe np. na wesela, komunie, chrzty, przyjęcia urodzinowe i szkolenia komercyjne.

Uroczyste otwarcie „Leśnej Enklawy” odbyło się w czerwcu ubiegłego roku. Budowa obiektu rozpoczęła się we wrześniu 2019 r. Koszt całej inwestycji wyniósł blisko 4 mln zł. Budynek nie tylko z zewnątrz, ale również w środku wygląda okazale. Najważniejsze pomieszczenie, tj. sala główna pomieści ponad 120 osób. Wewnątrz na jednej ze ścian widnieje leśny pejzaż jako motyw bezpośrednio nawiązujący do nazwy „Leśna Enklawa”.

Zarządzenie Wójta Gminy Nowa Sól Izabeli Bojki określa stawki wynajmu sali i tak:

  • wesele dla mieszkańców Gminy Nowa Sól to wydatek w wysokości 4 500 zł, mieszańcy spoza terenu Gminu będą musieli zapłacić tysiąc zł więcej;
  • za najem sali na Sylwestra mieszkańcy Gminy zapłacą 2 500 zł, pozostałe osoby 3 000 zł;
  • chrzciny, komunie i przyjęcia urodzinowe będą kosztować 1 200 zł, a 1800 zł dla osób nie niemieszkających na terenie Gminy.

W obiekcie oprócz sali głównej znajduje się także hol, pomieszczenia higieniczno-sanitarne, zaplecze kuchenne, kotłownie, pomieszczenia porządkowe, magazyny oraz miejsca stworzone z myślą o odpoczynku dla tych, którzy będą chcieli chwilę odetchnąć od gwaru i muzyki. Przeszklone wyjście z sali głównej prowadzi na taras, z którego można udać się w stronę placu zabaw, siłowni napowietrznej, drewnianej altany czy ogniska. Na terenie za budynkiem zostało wyznaczone również miejsce na imprezy plenerowe. Z tarasu znajdującego się na piętrze rozpościera się widok na panoramę Ciepielowa otoczoną leśną enklawą. – czytamy na stronie Gminy Nowa Sól.

Fot. Ciepielów

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
słabe opady śniegu
1 ° C
1 °
0 °
75 %
5.3kmh
51 %
wt.
6 °
śr.
7 °
czw.
18 °
pt.
13 °
sob.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE