wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.156 projektów do BO 2023! Czas na weryfikację wniosków

156 projektów do BO 2023! Czas na weryfikację wniosków

Zakończył się już nabór wniosków do przyszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Tym razem wpłynęło aż 156 projektów – ostatni zaledwie piętnaście minut przed zamknięciem systemu! Jaki będzie dalszy harmonogram działań?

Po raz kolejny mieszkańcy Gorzowa pokazali swoje zaangażowanie w życie i wygląd miasta. Efektem tego jest 156 projektów zadań, które miałyby zostać wykonane w ramach środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego. Przypomnijmy, dla porównania: w ubiegłym roku takich wniosków wpłynęło 140.

– Gorzowianie w pełni wykorzystali czas na składanie wniosków. Praca nad nimi trwała do samego końca. W weekend zamykający nabór wpłynęło 60 wniosków. Ostatni pomysł, złożony na formularzu elektronicznym pojawił się w systemie o godz. 23:45. Dziękujemy za wszystkie złożone wnioski – mówi Anna Pękalska z Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Oczywiście nie wszystkie te wnioski zostaną zrealizowane. Teraz urzędnicy mają czas na ocenę złożonych projektów i odrzucenie tych, które nie spełniają kryteriów. Weryfikacja merytoryczna ma potrwać do lipca. Następnie, na początku sierpnia, oceny zostaną podane do publicznej wiadomości. We wrześniu odbędą się spotkania dyskusyjne, a miesiąc później głosowanie.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
5.7 ° C
5.7 °
5.7 °
87 %
8.5kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
8 °
sob.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE