piątek, 24 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPlastyczna podróż do przyszłości. Czekają nagrody!

Plastyczna podróż do przyszłości. Czekają nagrody!

Wystartowały zgłoszenia do konkursu plastycznego skierowanego do dzieci i młodzieży z powiatu międzyrzeckiego i świebodzińskiego. Chodzi o to, by wykonać pracę plastyczną na temat „Widokówka z przyszłości”, a następnie do 14. Kwietnia przysłać je do oceny komisji konkursowej.

Organizatorem konkursu są Lubuskie Konfrontacje Artystyczne, których celem jest integracja dzieci i młodzieży, doskonalenie umiejętności plastycznych, a także stworzenie możliwości prezentacji swoich prac.

Tym razem młodzi artyści mogą wykazać się kreatywnością i przenieść do przeszłości, a dokładniej do roku 2050. To właśnie ten rok należy przedstawić na swojej „Widokówce z przyszłości”.

„Wyślij nam tradycyjną widokówkę z Twojej miejscowości z roku 2050. Pokaż jak zmieniło się miasto/wieś. Nie zapomnij podać jego nazwy” piszą organizatorzy.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i szkół średnich, podopiecznych domów kultury, gminnych i miejskich ośrodków kultury oraz do twórców indywidualnych.

Prace należy wykonać w następujących formatach:

  • Kartka A4, blok techniczny – uczniowie szkół podstawowych klasy I-III
  • Kartka A6, blok techniczny – uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych

Swoją widokówkę należy wysłać do 14.kwietnia na adres: Zbąszynecki Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 18, 66-210 Zbąszynek. Można też przynieść osobiście do ZOK Zbąszynek (pn.-pt. w godz. 8-16). Konieczne jest również dostarczenie do najbliższej biblioteki bądź ośrodka kultury konkursowej pracy wraz z wypełnioną kartą pracy konkursowej (więcej informacji tutaj).

Z nadesłanych prac zostanie wyłonionych osiem najlepszych z pośród wszystkich kategorii wiekowych. Ich wykonawcy przejdą do etapu wojewódzkiego. Wyniki zostaną ogłoszone 17. kwietnia.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
5.9 °
83 %
3.7kmh
89 %
sob.
11 °
niedz.
8 °
pon.
5 °
wt.
5 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE