piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.9-latek wyszedł z domu bez słowa. Znalazł się dzięki monitoringowi

9-latek wyszedł z domu bez słowa. Znalazł się dzięki monitoringowi

Po raz kolejny miejski monitoring okazał się pomocny w odnalezieniu zaginionego dziecka. Tym razem chodziło o dziewięciolatka, który we wtorek (25.10) wyszedł z domu nikogo nie informując. Chłopca namierzono na przystanku autobusowym.

Informacja o zaginięciu dziecka wpłynęła do gorzowskich policjantów około godziny 19:00. Rodzice dziewięciolatka przekazali, że bez słowa wyszedł z domu i nie ma z nim żadnego kontaktu. Opiekunowie na własną rękę próbowali odnaleźć chłopca, ale gdy poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu postanowili zawiadomić odpowiednie służby.

– Funkcjonariusze ustalili rysopis i odzież, w której prawdopodobnie był chłopiec, a wszystkie informacje zostały przekazane dyżurnemu. W poszukiwania zaangażowani zostali policjanci komendy miejskiej, jak również wojewódzkiej – przekazał Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Nieoceniona w odnalezieniu dziecka okazała się pomoc miejskiego monitoringu. Dzięki skutecznej pracy operatorki ustalono, że chłopiec odjechał autobusem z przystanku przy Myśliborskiej i udał się do galerii handlowej przy Estkowskiego.

Kilka patroli weszło na teren galerii. Funkcjonariusze podzielili się, by jak najszybciej sprawdzić obiekt. Już po kilku minutach udało się namierzyć chłopca, który odpowiadał rysopisowi – dodaje Grzegorz Jaroszewicz.

Dziewięciolatek cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodziców.

www.lubuska.policja.gov.pl

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
26.6 ° C
26.6 °
26.6 °
45 %
0.9kmh
99 %
pt.
27 °
sob.
25 °
niedz.
27 °
pon.
25 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE