niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Autobusy zmienią trasy. Nowy etap prac na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie

Autobusy zmienią trasy. Nowy etap prac na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie

Pasażerów krozystających z kominikacji miejskiej i jeźdżących w okolicach ulicy Kosynierów Gdyńskich czekają niewielkie utrudnienia. Już w sobotę (18.11) linie nr 100, 101, 105, 121, 124 i 136 będą kursowały po zmienionych trasach. Z kolei sam ruch sterowany będzie ręcznie.

Nie tylko pasażerów MZK, ale też wszystkich kierowców czekają utrudnienia w rejonie Kosynierów Gdyńskich. Ma to związek z nowym etapem prac, w który wkracza firma Eurovia, remontująca ulicę.

W sobotę (18.11) już o godzinie 7:00 rano wykonawca rozpocznie prace związane z odtworzeniem nawierzchni ulicy Kos. Gdyńskich. Jest to etap prac konieczny do zrealizowania, po zakończonych robotach związanych z ułożeniem nowej sieci wodociągowej w ramach inwestycji przeprowadzonej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Na skrzyżowaniach ulic: Matejki i Kos. Gdyńskich oraz Mościckiego, Kos. Gdyńskich i Mickiewicza, na czas wykonywania robót, zostanie zawężona jezdnia do jednego pasa ruchu. Konieczne w związku z tym będzie ręczne kierowanie ruchem.

Zmiana tras autobusów

Zmiany, na szczęście wyłącznie jednodniowe, dotyczyć będą sześciu linii: nr 100, 101, 105, 121, 124, 136. W kierunku śródmieścia, od skrzyżowania ulic Fredry i Matejki autobusy pojadą ulicami: Matejki, Marcinkowskiego, Konstytucji 3 Maja, Estkowskiego, (linia 105 pojedzie w ul. Kosynierów Gdyńskich), Łokietka i Wybickiego gdzie wrócą na dotychczasowe trasy. W czasie funkcjonowania objazdu zawieszone zostaną przystanki Kotsisa, Matejki, Urząd Wojewódzki (nie dotyczy linii nr 105), Pl. Grunwaldzki, Borowskiego i Armii Polskiej. Obsługiwane natomiast będą przystanki zlokalizowane na trasie objazdu: Asnyka, AWF.

Następnie, w kierunku os. Staszica, Londyńskiej i K-SSSE linie autobusowe nr 100, 101, 121, 124, 136 od ronda Kosynierów Gdyńskich pojadą ulicami: Estkowskiego, Konstytucji 3 Maja, Marcinkowskiego, Matejki i od skrzyżowania z ul. Fredry powrócą na dotychczasowe trasy. W czasie funkcjonowania objazdu zawieszone zostaną przystanki Krzywoustego, Sienkiewicza, Kotsisa. Obsługiwane będą przystanki zlokalizowane na trasie objazdu: AWF, Chopina i Alejki.

Linia nr 105 w kierunku os. Staszica od ulicy Borowskiego pojedzie ulicami: Armii Polskiej, Estkowskiego, Konstytucji 3 Maja, Marcinkowskiego, Matejki i od skrzyżowania z ul. Fredry powróci na dotychczasową trasę. W czasie funkcjonowania objazdu zawieszone zostaną przystanki Sienkiewicza, Kotsisa, natomiast obsługiwane będą przystanki zlokalizowane na trasie objazdu: Armii Polskiej, AWF, Chopina i Alejki.

Utrudnienia potrwają do późnych godzin wieczornych.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
58 %
0.5kmh
62 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
29 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE