wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Bajka i film z ukraińskim dubbingiem. Seanse bezpłatne

Bajka i film z ukraińskim dubbingiem. Seanse bezpłatne

Kino 60 krzeseł przyłącza się do wsparcia uchodźców z Ukrainy i proponuje wspólne spędzenie czasu. Już w tym miesiącu wyemitowana zostanie bajka dla dzieci oraz film z ukraińskim dubbingiem tak, aby choć w najmniejszym stopniu umilić czas ludziom, którzy uciekli przed wojną.

To już dziewiąty dzień wojny. Dokładnie 24. lutego Rosja zaatakowała Ukrainę, która od tamtej pory dzielnie stawia opór. Kobiety, dzieci oraz osoby starsze uciekają z ogarniętego wojną kraju i szukają schronienia w Polsce. Uchodźcy trafili również do Gorzowa, gdzie przebywają w hotelach, internatach lub prywatnych kwaterach. To dla nich wszystkich bardzo trudny czas. Nowe miejsce, świadomość zostawienia swojego dotychczasowego życia, a do tego traumatyczne przeżycia i często nieznajomość języka polskiego. To wszystko sprawia, ze ludzie są zagubieni, zdezorientowani i bardzo wystraszeni.

Dlatego kino 60 Krzeseł proponuje ludziom choć namiastkę normalności i zaprasza na seanse. Specjalnie przygotowane, bo z ukraińskim dubbingiem.

Najpierw coś dla najmłodszych. 13. marca wyemitowana zostanie bajka „Tom i Jerry” opowiadająca o przygodach kota i myszy, którzy niespecjalnie się lubią. Z kolei 20. marca  chętni będą mogli przyjść na film „Diuna” (również z ukraińskim dubbingiem). Oba seanse rozpoczną się o godzinie 13:15. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie m.in. na Facebookowym profilu Kina 60 Krzeseł.  


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady śniegu
1 ° C
1 °
1 °
82 %
4kmh
92 %
wt.
5 °
śr.
8 °
czw.
17 °
pt.
13 °
sob.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE