poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Bistro Karmnik z tytułem Królowej Gorzowskiej Gastronomii!

Bistro Karmnik z tytułem Królowej Gorzowskiej Gastronomii!

Podsumowano drugą już edycję Nocnego Szlaku Kulinarnego, którego głównym bohaterem był w tym roku ziemniak. Gorzowianie, którzy próbowali dań przygotowanych przez gorzowskie lokale, zdecydowali, że najlepsze potrawy przyszykował Bistro Karmnik!

Do zabawy zgłosiło się ponad 30 barów, restauracji, kawiarni i punktów gastronomicznych. Ich zadaniem było przyszykowanie potrawy lub napoju z ziemniakiem w roli głównej (jego cena nie mogła być wyższa niż 15 zł). Mieszkańcy odwiedzali wybrane lokale i przyznawali im punkty oceniając smak, kreatywność i sposób podania.

Jak się okazało tym razem bezapelacyjnie wygrał Bistro Karmnik, który zgarnął tym samym tytuł Królowej Gorzowskiej Gastronomii, a także miesięczną kampanię promocyjną w lokalnym radiu. Miejsce drugie zajęła Manna Bistro&Cafe, a trzecie miejsce restauracja HakSmak.

W tym roku organizatorzy wydali ponad pięć tysięcy kart do głosowania, przy czym tysiąc wróciło do urny i na tej podstawie liczono głosy. Oceniać mogli mieszkańcy, którzy odwiedzili przynajmniej cztery restauracje.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
2.9 ° C
2.9 °
2.9 °
92 %
2kmh
81 %
pon.
10 °
wt.
8 °
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE