niedziela, 24 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Brak chętnych do prac. Co dalej z rozbudową skateparku?

Brak chętnych do prac. Co dalej z rozbudową skateparku?

W przetargu na modernizację skateparku znajdującego się w Parku Kopernika nie zgłosiła się żadna firma. Postępowanie trzeba więc unieważnić, a prace póki co muszą zostać odłożone.

To już kolejny nierozstrzygnięty przetarg na rozbudowę skateparku. Ogłoszono go pod koniec lutego, a na zgłoszenia firmy miały czas do 10. marca. Urzędnicy na to zadanie planowali przeznaczyć ponad 430 tysięcy złotych, ale chętnych do prac nie było. Nie zgłosiła się żadna firma. Inaczej  niż poprzednim razem kiedy to zgłoszenia były, ale oferty opiewały na bardzo wysokie kwoty, dlatego tez postępowanie trzeba było unieważnić.

To wszystko sprawia, że termin rozpoczęcia ewentualnych prac znacząco się opóźnia. O ile w ogóle chętnych uda się znaleźć. Miasto będzie ogłaszać kolejny przetarg, ale niewiaodmo czy tym razem uda się go rozstrzygnąć. Zwłaszcza, że sytuacji nie poprawiają rosnące ceny metriałów budowlanych, inflacja i niepewna sytuacja na świecie. O kolejnych postępowaniach będziemy na bieżąco informować.

Przypomnijmy: jeśli chodzi o samą rozbudowę skateparku to wykonawca miałby się zająć demontażem istniejących fragmentów nawierzchni asfaltowych, zamontowaniem dodatkowego oświetlenia, zabezpieczeniem instalacji kablowej, wykonaniem pyty żelbetowej z wyprofilowanymi w niej przeszkodami skateparku połączonej z istniejącą płytą żelbetową skateparku oraz uporządkowaniem terenu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
14.3 ° C
14.3 °
14.3 °
62 %
1.8kmh
7 %
niedz.
14 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
26 °
czw.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE