piątek, 24 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Były prezes Stali wyszedł z aresztu

Były prezes Stali wyszedł z aresztu

Marek Grzyb, zatrzymany w czerwcu ubiegłego roku przez funkcjonariuszy Krajowej Izby Skarbowej, wyszedł na wolność. Zastosowano wobec niego inne środki zapobiegawcze, w tym m.in. zakaz opuszczania kraju, dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

O tym, że były prezes gorzowskiego klubu żużlowego jest na wolności można się było dowiedzieć już w niedzielny wieczór. To właśnie wtedy na jego Facebookowym profilu pojawił się pierwszy od paru miesięcy wpis z podziękowaniami za ubiegły sezon.

Jak poinformował portal po-bandzie.com: Marek Grzyb przyznał się do zarzucanych mu czynów i prokuratura zdecydowała o wypuszczeniu go z aresztu i o zastosowaniu wobec niego innych środków zapobiegawczych. Chodzi o dozór policyjny, poręczenie majątkowe w kwocie ponad miliona złotych i zakaz opuszczania kraju.

Przypomnijmy: Marek Grzyb na początku czerwca został zatrzymany i usłyszał zarzut prania brudnych pieniędzy w tym fałszowania faktur VAT. Były prezes Stali najpierw został aresztowany na trzy miesiące, a potem areszt ten przedłużano.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
6 ° C
6 °
6 °
85 %
0.5kmh
61 %
sob.
10 °
niedz.
9 °
pon.
5 °
wt.
5 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE