wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Były wychudzone i ledwo trzymały się na nogach. Trwa zbiórka na głodzone...

Były wychudzone i ledwo trzymały się na nogach. Trwa zbiórka na głodzone psy

W Internecie trwa zbiórka funduszy, dzięki którym uda się opłacić leczenie i pobyt w hotelu dwóch psów odebranych interwencyjne z Lemierzyc. Zwierzęta były w opłakanym stanie: wychudzone, w atrapach bud i brudzie, bez dostępu do wody i pożywienia.

Inspektorzy OTOZ Animals Gorzów odebrali zwierzęta w ostatnim momencie

W tej sytuacji trzeba było reagować bardzo szybko. Gdy inspektorzy OTOZ Animals zobaczyli zdjęcie niezwykle wychudzonego psa, który ma na szyi łańcuch i stoi wokół gruzu, natychmiast ruszyli w drogę. Liczyła się każda sekunda.

Już dawno nie jechaliśmy na Interwencję tak mocno zdenerwowani. Nasze serca przepełniał żal i strach czy zdążymy je odebrać, żywe… Dwa pieski, nie wiemy dokładnie ile mają lat ponieważ właściciele sami dokładnie nie wiedzą, zostały przez nas odebrane w trybie natychmiastowym” przyznają wolontariusze.

To co zastali na miejscu przerosło ich wyobrażenia. Zwierzęta były w fatalnym stanie i gdyby pomoc nie przyszła na czas, skonałyby z głodu. Głodu, który zafundował mu człowiek.

A to nie koniec historii, bo na tej samej posesji znaleziono też kotkę z małymi kociętami. Wszystkie zwierzęta zostały zabrane. Psy trafiły do hotelu, a teraz zostaną poddane dokładnym badaniom i leczeniu, natomiast koty umieszczono w domu tymczasowym.

Trwa zbiórka na opłacenie rachunków. Każdy może pomóc

Zarówno leczenie jak i hotel są kosztowne, a organizacja nie dysponuje wolnymi środkami, dlatego też na platformie internetowej uruchomiono zbiórkę.

„Prosimy o pomoc dla tych biednych psów i kotów. Psiaki umieściliśmy w hoteliku na przysłowiową kreskę, nie wiemy z czego zapłacimy za ich pobyt ale pieniądze nie mogą decydować o ich życiu” apelują wolontariusze.

Zbiórka dostępna jest tutaj: Horror zwierząt! Odebraliśmy w ostatniej chwili zagłodzone psy! | RatujemyZwierzaki.pl.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
5.7 ° C
5.7 °
5.7 °
87 %
8.5kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
8 °
sob.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE