czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Chcesz mieć „Ciepłe Mieszkanie”? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej

Chcesz mieć „Ciepłe Mieszkanie”? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej

Już w czwartek w Gorzowie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu „Ciepłe Mieszkanie”. Może przyjść na nie każdy kto jest zainteresowany dofinansowaniem do wymiany „kopciucha”., ale nie do końca wie jak je uzyskać.

W ramach programu „Ciepłe Mieszkanie” właściciele lokali w budynkach wielorodzinnych mogą się ubiegać o dotację do wymiany starych, nieekologicznych „kopciuchów”. Środki w wysokości od 15 do nawet ponad 37 tysięcy złotych, można będzie przeznaczyć na zastosowanie nowych źródeł ciepła, tj. kotła gazowego lub na pellet drzewny o podwyższonych standardzie, ogrzewania elektrycznego, pompy ciepła lub podłączenia lokalu do wspólnego, efektywnego źródła ciepła.

Aby uzyskać wsparcie finansowanie należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek. Nabór wniosków już się rozpoczął i będzie miał charakter ciągły, tj. będzie trwał aż do końca marca przyszłego roku. Wnioski należy składać w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta przy ulicy Sikorskiego. Można to zrobić osobiście lub drogą pocztową.

Każdy kto jest zainteresowany tą formą wsparcia może najpierw skorzystać z pomocy urzędników. W czwartek (23.02) zorganizowane będzie bowiem specjalne spotkanie informacyjne, a na którym specjaliści wytłumaczą dokładnie kto może się ubiegać o dotację, jakie warunki należy spełnić, w jaki sposób ustalana będzie wysokość dofinansowania iw reszcie: w jaki sposób złożyć wniosek. Spotkanie odbędzie się w Sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ulicy Sikorskiego 4 o godzinie 16:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
9.4 ° C
9.4 °
9.4 °
73 %
2.7kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
13 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE