piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ciekawe opowiadania poszukiwane! Powstaje kolejny numer „LandsbergOn”

Ciekawe opowiadania poszukiwane! Powstaje kolejny numer „LandsbergOn”

To będzie już dziewiąty magazynu zawierającego opowiadania fantasy, horror i science fiction. Po raz kolejny każdy chętny może przysłać swoje teksty i grafiki.

Magazyn „LandsbergOn” to półrocznik zawierający opowiadania o Gorzowie pisane przez mieszkańców. Oczywiście wszystko w klimacie science fiction czy fantasy. Każdy kto lubi pisać, ma nieograniczoną wyobraźnię i zapał może wysłać swoje opowiadanie do redakcji. Być może już wkrótce jego nazwisko pojawi się na łamach pisma. Swoje teksty mogą też zgłaszać osoby niezwiązane z Gorzowiem, ale, jak informują wydawcy: gorzowianie będą mieli pierwszeństwo. Oprócz opowiadań można zgłaszać także grafiki.

Każdy numer magazynu ma temat przewodni, tym razem jest to mitologia słowiańska dlatego w pierwszej kolejności rozpatrywane będą te teksty, które nawiązują właśnie do takiego tematu.

Zainteresowani mają czas na przysłanie swoich prac (opowiadań, recenzji, felietonów, grafik) do 30. Kwietnia na adres: landsbergon@gmail.com. Regulamin dostępny jest na stronie www.landsbergon.pl. Tam też, w wersji elektronicznej, można znaleźć wszystkie wydane dotąd numery.

LandsbergOn będzie wydany w stu egzemplarzach, dostępnych dla wszystkich bezpłatnie w miejskich instytucjach. Dziewiąty numer ma się ukazać do końca czerwca.

Magazyn tworzony jest przez Stowarzyszenie Novum.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE