niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Czy korzystacie z oferty MCK Gorzów? Co warto zmienić? Ankieta

Czy korzystacie z oferty MCK Gorzów? Co warto zmienić? Ankieta

Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie przygotowało ankietę skierowaną do wszystkich mieszkańców. Chodzi o to, by sprawdzić jak wygląda kulturowy udział gorzowian w życiu miasta, czego potrzebują i co należałoby zmienić. Ankieta dostępna na platformie internetowej.

MCK Gorzów to miejska instytucja, która zajmuje się organizacją różnego rodzaju koncertów, festiwali, warsztatów i innych kulturalnych wydarzeń. To właśnie Miejskie Centrum kultury odpowiada między innymi za przygotowanie Nocnego Szlaku Kulturalnego, Dni Gorzowa nad Wartą czy też Getting Out Festiwal.

Teraz pracownicy MCK chcą wiedzieć czy proponowana przez nich kulturalna oferta jest atrakcyjna dla mieszkańców Gorzowa.

Zapraszamy do udzielenia odpowiedzi na poniższe pytania dotyczące Twojego udziału w życiu kulturalnym miasta. Chcemy dowiedzieć się czy oferta, w szczególności MCK, do Ciebie trafiła, czy z niej skorzystałeś/skorzystałaś lub zamierzasz. Ankieta została przygotowana dla każdego i każdej z Was” czytamy na Facebookowym profilu miasta.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut. Dostępna jest tutaj: Ankieta na temat działalności Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim. (office.com)


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
58 %
0.5kmh
62 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
29 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE