piątek, 9 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Egzaminy na prawo jazdy znów odwołane

Egzaminy na prawo jazdy znów odwołane

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Gorzowa poinformował na swoim Facebookowym profilu, że egzaminy praktyczne na prawo jazdy kategorii B, B+E oraz T zostają odwołane. Na razie decyzja dotyczy dnia dzisiejszego, tj. poniedziałku (12.09), a informacje o kolejnych zmianach będą umieszczane na bieżąco na profilu.

Jak dowiadujemy się z komunikatu gorzowskiego WORD-u zgodnie z planem przeprowadzone będą wszystkie egzaminy teoretyczne oraz egzaminy praktyczne kategorii C oraz C+E. Nie odbędą się natomiast egzaminy kategorii B, B+E oraz T.

Wszystko w związku z ogólnopolskim protestem egzaminatorów. Egzaminatorzy w całej Polsce domagają się podwyżek, których nie było prawie od 13 lat. Chcą także zmian w systemie oceniania tak, by mieć większą swobodę w ocenie umiejętności kandydata na  kierowcę.

Protest rozpoczął się dzisiaj (12.09) i póki co nie wiadomo jak długo potrwa. Informacje o ewentualnych kolejnych odwołanych egzaminach umieszczone zostaną na Facebookowym profilu WORD Gorzów. Wniesione już opłaty zostaną wykorzystane przy ustalaniu nowego terminu egzaminu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
76 %
0.5kmh
8 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-0 °
śr.
-5 °

NAJPOPULARNIEJSZE