czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Gorzowianka jedną z uczestniczek "Hotelu Paradise"

Gorzowianka jedną z uczestniczek „Hotelu Paradise”

Wystartowała szósta edycja programu rozrywkowego „Hotel Paradise”. Tym razem jedną z uczestniczek zabawy została pochodząca z Gorzowa Hanna Balcerzak. Razem z innymi uczestnikami będzie walczyć o wygraną.

Po raz kolejny rajska zabawa rozgrywa się w słonecznej Panamie. To właśnie tam uczestnicy będą próbowali znaleźć miłość życia i zgarnąć pieniądze za zwycięstwo.

W tej edycji wśród uczestników znalazła się 23-letnia gorzowianka. Hanna Balcerzak pracuje w salonie kosmetycznym i butiku, ale jak twierdzi: nie boi się żadnej pracy. Jeśli chodzi o czas wolny, to jej pasją jest jazda konna. A jakie ma nastawienie do samego programu?

Hanna Balcerzak dokładnie obserwuje przeciwników i szuka ich słabych punktów, by w razie konkurencji lub zagrożenia uderzyć ze zdwojoną siłą” czytamy na portalu cozatydzien.tvn.pl.

Program „Hotel Paradise” emitowany jest na antenie TVN-u od 2020 roku. Polega na tym, że grupa singli spędza w jednym hotelu aż dwa miesiące. Uczestnicy muszą znaleźć parę, ponieważ każdy samotny będzie musiał wrócić do domu. W tym celu zawiązują się sojusze i ustalana jest strategia Zwycięska para zgarnie dużą sumę pieniędzy!

Szósty sezon „Hotelu Paradise” ruszył w poniedziałek (29.08). Odcinki emitowane są  od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN7.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
32 %
2.4kmh
16 %
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °
pon.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE