niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczWypadek i płonące auto na ekspresówce

Wypadek i płonące auto na ekspresówce

W poniedziałek (29.08) w nocy na drodze ekspresowej S3 na wysokości Skwierzyny doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się dwie osobówki, a inne auto stanęło w płomieniach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informację o wypadku skwierzyńscy strażacy otrzymali na chwilę przed godziną 23:00. Miało do niego dojść na pasie prowadzącym do Międzyrzecza. Gdy przybyli na miejsce zastali tam płonące auto, które wymagało natychmiastowej interwencji strażaków.

To jednak nie koniec. Jak się okazało na tej samej wysokości S3-, ale na przeciwległym pasie, prowadzącym do Gorzowa, zderzyły się dwa inne samochody osobowe.

– Natychmiast w kierunku wypadku wyjechały dwa nasze zastępy oraz zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Międzyrzecz. W tym momencie, konieczne stało się zamknięcie S-ki w obu kierunkach. Strażacy po godzinnych działaniach, zakończyli swoją pracę i powrócili do swych remiz – poinformował Michał Kowalewski, prezes OSP w Skwierzynie.

Teraz sprawę badają lubuscy policjanci. To oni zajmą się ustaleniem dlaczego doszło do wypadku i z jakiej przyczyny osobówka zajęła się ogniem.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
17 ° C
17 °
17 °
64 %
2.2kmh
63 %
niedz.
27 °
pon.
28 °
wt.
29 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE