wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Gorzowska szkoła zalana! Pękła rura, wszystko pływało

Gorzowska szkoła zalana! Pękła rura, wszystko pływało

Takiego widoku pracownicy i uczniowie Medycznego Studium Zawodowego w Gorzowie na pewno się nie spodziewali. Jak się okazało, w trakcie weekendu pękła jedna z rur zalewając szkolne pomieszczenia. Zamiast porannych lekcji rozpoczęło się więc wielkie sprzątanie.

Medyczne Studium Zawodowe, mieszczące się przy ulicy Dowgielewiczowej w Gorzowie, zostało zalane. Wszystko dlatego, że pękł jeden z zaworów znajdujących się w zmywalni na 1. piętrze.

Nie wiadomo kiedy dokładnie doszło do tego zdarzenia – o tym, że woda pojawiła się w salach szkolnych kadra nauczycielska oraz uczniowie dowiedzieli się otwierając drzwi placówki w poniedziałek rano (11.09).

Jak się okazało, zalane zostało całe pierwsze piętro i wszystkie znajdujące się tam sale oraz gabinety. Woda przedostała się też piętro niżej zalewając siedem pomieszczeń.

– Od samego rana sprzątaliśmy i wiadrami zbieraliśmy nagromadzoną wodę – przyznaje jedna z nauczycielek.

Tego dnia konieczne było też odwołanie zajęć, ponieważ nie działała elektryka i większość sprzętów. W tej chwili sytuacja została już opanowana, a pomieszczenia posprzątane. To oznacza, że we wtorek uczniowie pworócą do szkolnych zajęć.

Przypomnijmy: Medyczne Studium Zawodowe to szkoła policealna kształcąca m.in. w takich kierunkach jak technik farmaceuta, kosmetyka, florystyka, farmakologia czy BHP.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
18.8 ° C
18.8 °
18.8 °
80 %
2.4kmh
99 %
wt.
26 °
śr.
26 °
czw.
26 °
pt.
28 °
sob.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE