sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Gorzuś, Kun Fu Panda, gry i zabawy. Dzień Dziecka w Gorzowie!

Gorzuś, Kun Fu Panda, gry i zabawy. Dzień Dziecka w Gorzowie!

Już jutro, tj. w środę (01.06) świętujemy Dzień Dziecka. Z tej okazji w mieście przygotowano szereg atrakcji dla najmłodszych, które potrwają nie jeden a aż pięć dni!

Na początek do wspólnej zabawy zaprasza Fun Jump Gorzów, czyli trampoliny, które w tym roku świętują też swoje piąte urodziny. Już jutro na dzieci czekają konkursy z nagrodami, pokazy akrobatyki i nauka salsacion, malowanie buziek, fotobudka, a także spotkanie z Gorzusiem czy Kung Fu Pandą. To wszystko w godzinach od 15:00 do 19:00.

Z kolei w piątek (03.06) na Placu Grunwaldzkim zaprezentowany zostanie spektakl pt.: „Kosmiczna podróż Gulivera” przygotowany na podstawie powieści Jonathana Swifta. Wystawi go Teatr Klinika Lalek ze Świeradowa-Zdroju. Początek o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Również na piątek atrakcje dla najmłodszych przygotowała Stal Gorzów. Na parkingu głównym przy stadionie odbędzie się festyn pod nazwą „Bezpieczne wakacje ze Stalą Gorzów”. Będą pokazy ratownictwa medycznego i gaśniczego, a chętni będą mogli wsiąść do radiowozu lub wozu strażackiego. To wszystko od godziny 18:00.

W sobotę natomiast spektakl w gorzowskim teatrze. Chętni będą mogli się wybrać na „Piękną i Bestię”. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.um.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
4.8 ° C
4.8 °
4.8 °
97 %
1.5kmh
100 %
pt.
5 °
sob.
8 °
niedz.
8 °
pon.
7 °
wt.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE