piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczZgłoś się do dzielnicowego przez aplikację

Zgłoś się do dzielnicowego przez aplikację

Działa już aplikacja „Moja Komenda” dzięki której każdy może się w łatwy sposób skontaktować ze swoim dzielnicowym. Aplikacja pomaga też w znalezieniu funkcjonariuszy pierwszego kontaktu i określeniu rejonów, w których służą.

„Moja Komenda” dostępna jest na telefony posiadające systemy Android oraz iOS. Korzystanie z niej jest darmowe. Aby zacząć jej używać wystarczy zainstalować ją na swojej komórce, następnie uzupełnić takie dane jak województwo, miejscowość, ulica (lub po prostu udostępnić urządzeniu możliwość lokalizacji) i.. gotowe!

Aplikacja mobilna „Moja Komenda” to proste narzędzie komunikacji pomiędzy dzielnicowym, a lokalnym społeczeństwem. Dzięki niej można uzyskać szczegółowe informacje w postaci bezpośredniego numeru telefonu, a także adresu e-mail do Twojego dzielnicowego. Dowiesz się także jakie miejsca są nadzorowane przez funkcjonariuszy pierwszego kontaktu oraz zlokalizujesz jednostkę, w której służy. Dzielnicowych możesz wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku – informuje Mateusz Maksimczyk z Komendy powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Aplikacja pokazuje również lokalizacje poszczególnych komend i komisariatów Policji, dzięki czemu można w prosty sposób odnaleźć najbliższą jednostkę i określić najkrótszą drogę dojazdu do niej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
10 ° C
10 °
10 °
65 %
4.5kmh
100 %
pt.
10 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE