niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kilka tysięcy kontroli i czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden wiózł rodzinę!

Kilka tysięcy kontroli i czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden wiózł rodzinę!

Około 2500 kierowców podróżujących po trasie S3 skontrolowali w poniedziałek gorzowscy policjanci. W efekcie tych działań przed sądem staną cztery osoby, które prowadziły samochód pod wpływem alkoholu. Podobnych policyjnych działań może być więcej!

Mundurowi razem z funkcjonariuszami Straży Granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego stanęli na wysokości MOP Marwice na trasie S3, gdzie zatrzymywali do kontroli przejeżdżające pojazdy. Sprawdzali zarówno trzeźwość kierujących jak i stan techniczny auta, posiadane uprawnienia czy sposób przewozu dzieci.

Funkcjonariusze sprawdzili 2500 kierowców. Już kilkadziesiąt minut działań potwierdziło, że na drodze nadal są nieodpowiedzialni kierowcy i takie akcje są niezbędne – przyznał Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Funkcjonariusze zatrzymali czterech kierowców, którzy prowadzili samochód w stanie nietrzeźwości. Trzech z nich w organizmie miało ponad promil alkoholu!  w swoim organizmie mieli ponad promil alkoholu.

Jeden z nich zdążył przejechać kilkanaście kilometrów, inny jeździł od rana. Kierowca osobowego citroena, który miał ponad promil, wiózł autem żonę oraz dziecko. Był zaskoczony, że po kilkunastu godzinach w jego organizmie był jeszcze alkohol – dodaje Grzegorz Jaroszewicz.

Wszystkie te osoby zostały przewiezione na komendę, a teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
2.1 ° C
2.1 °
2.1 °
94 %
0.5kmh
100 %
niedz.
6 °
pon.
7 °
wt.
6 °
śr.
3 °
czw.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE