wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Reaktywacji klubu C-60 jednak nie będzie. Przynajmniej na razie

Reaktywacji klubu C-60 jednak nie będzie. Przynajmniej na razie

Już od połowy lutego znany w Gorzowie Klub C-60 miał wznowić swoją działalność. Okazuje się jednak, że… klubu nie będzie. Przynajmniej nie w planowanej lokalizacji. Wszystko między innymi dlatego, że okoliczni mieszkańcy obawiają się nadmiernego hałasu. Właściciele szukają nowego lokalu, a wznowienie działalności klubu musiało zostać zawieszone.

Klub C-60 znajdował się w centrum miasta, a dokładniej przy ulicy Zaułek 1. Działał przez parę lat i cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców, bo było to jedyne miejsce na mapie Gorzowa, w którym regularnie organizowano koncerty, stand up-y, czy inne wydarzenia kulturalne. Pod koniec 2020 roku, z uwagi na pandemię, klub został zamknięty, ponieważ jego dalsze prowadzenie nie przynosiło już zysków, a generowało spore koszty (przypomnijmy: w tym czasie obowiązywał zakaz zgromadzeń i działalności różnego rodzaju instytucji).

W styczniu tego roku na nowym profilu klubu pojawiła się informacja, że wznawia on swoją działalność, co spotkało się z dużym odzewem ze strony mieszkańców. Pod postem pojawiło się wiele głosów zadowolenia ze strony mieszkańców:

Świetna informacja! Powodzenia!”, „Radość!”, „W końcu…”, „Super info!” i wiele, wiele innych.

Jak się jednak okazało nie wszyscy podzielali to zadowolenie. Klub miał zostać uruchomiony w nowej lokalizacji, przy ulicy Chełmońskiego 8, a okoliczni mieszkańcy zaczęli zwracać uwagę na to, że będzie on generował spory hałas co znacząco utrudni życie (podobnie było w przypadku lokalizacji w centrum miasta. Spółdzielnia, do której należy lokal obawia się, że i tym razem hałasy będą przeszkadzać mieszkańcom. W rezultacie… właściciele wycofali się z reaktywacji klubu C-60. Ta smutna informacja pojawiła się zaledwie parę dni temu:

Klub muzyczny C-60 / Facebook.com

Jak zapewniają właściciele: wciąż szukane jest nowe lokum, nowe miejsce, w którym można by wznowić działalność klubu tak, by nie wpływał on na jakość życie okolicznych mieszkańców.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
97 %
2.4kmh
54 %
wt.
9 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE