wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Koncerty, spektakle, zabawy. Dobry Wieczór Gorzów!

Koncerty, spektakle, zabawy. Dobry Wieczór Gorzów!

Po raz kolejny gorzowianie będą mogli liczyć na szereg wydarzeń i atrakcji, które zaplanowano w okresie od czerwca do września. Letnie spotkania kulturalne będą się odbywać w każdy weekend na Starym Rynku.

To już kolejna odsłona cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Na mieszkańców (i nie tylko) czekają koncerty, spektakle teatralne i zajęcia dla najmłodszych. A to wszystko na świeżym powietrzu. Na inaugurację letnich zabaw zaplanowano koncert Krystyny Prońko z zespołem. Odbędzie się on 19. czerwca o godzinie 19:00. Z kolei cykl spotkań Dobry Wieczór Gorzów zakończy się 10. Września koncertem polsko-łemkowsko-ukraińskiego zespołu muzycznego LemON. To oczywiście nie wszystko.

– Na gorzowskiej scenie usłyszymy bałkańskie rytmy w wykonaniu Dance of Fire Quartet i  cygańskie Terno. Dla młodzieży wystąpi Roksana Węgiel, a seniorzy będą mieli okazję usłyszeć finalistę The Voice Senior Wojciecha Mickunasa, a także gorzowską Kapelę Retro – informują urzędnicy.

Oprócz tego na Starym rynku odbędą się występy teatralne. Na scenie zobaczymy m.in. aktorów z teatrów w Gorzowie, Warszawie czy Krakowie. Zaprezentują się również muzycy z Filharmonii Gorzowskiej i orkiestry dętej. Zaplanowano także wystawy plenerowe przygotowane przez Miejskie Ośrodek Sztuki.

Więcej szczegółów dotyczących letnich wydarzeń znajdziecie na oficjalnej stronie miasta; www.um.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
5.7 ° C
5.7 °
5.7 °
87 %
8.5kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
8 °
sob.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE