czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Koniec utrudnień w centrum Gorzowa!

Koniec utrudnień w centrum Gorzowa!

Już w piątek, tj. 15.04 otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego. To oznacza, że przejazd przez miasto będzie nieco wygodniejszy niż dotychczas.

Objazdy wprowadzone w ścisłym centrum zostaną zlikwidowane. Jak poinformował wykonawca przebudowy ulic Chrobrego i Mieszka I: na razie udostępniony zostanie jeden pas ruchu dla każdej relacji, ponieważ wciąż trwają prace związane z ciągami pieszymi.

Co dokładnie się zmieni? Usunięte zostanie rondo tymczasowe na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Chrobrego. Dodatkowo uruchomiona tam zostanie sygnalizacja świetlna. Przywrócony zostanie pierwotny układ pasów na Moście Staromiejskim i ulicy Chrobrego. Otwarty ma też zostać przejazd w ciągu ulicy Łokietka przez deptak na ulicy Bolesława Chrobrego. Na ul. Łokietka, od ul. Dąbrowskiego do ul. Chrobrego przywrócony zostanie ruch jednokierunkowy. Z kolei odcinek do Armii Polskiej będzie dwukierunkowy.

Zmiany dotyczą także komunikacji miejskiej. Autobusy powrócą na stare trasy, a przystanki tymczasowe zostaną zlikwidowane. Usunięte zostaną buspasy i przystanki na ulicy Kosynierów Gdyńskich i Chrobrego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6 ° C
6 °
6 °
73 %
2.4kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE