poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Lubuscy i niemieccy policjanci uczyli się jak pomagać młodzieży

Lubuscy i niemieccy policjanci uczyli się jak pomagać młodzieży

Funkcjonariusze wzięli udział w szkoleniu dotyczącym zapobieganiu demoralizacji i przestępczości nieletnich. Celem spotkania było także nawiązanie wzajemnej współpracy między policjantami.

W seminarium uczestniczyli mundurowi z województwa lubuskiego oraz z Kraju Związkowego Brandenburgii.

„Podczas seminarium odbyły się wykłady i warsztaty z zakresu profilaktyki konfliktu wieku dorastania, problematyki uzależnień oraz efektywnych form i metod działań profilaktycznych adresowanych do dzieci i młodzieży. Policjanci polscy i niemieccy przedstawili również skalę przestępczości i demoralizacji nieletnich w Polsce i Niemczech, a także prawne aspekty problematyki nieletnich” czytamy na stronie www.lubuska.policja.gov.pl.

Policjanci wymienili się także doświadczeniami w zakresie zapobiegania przestępczości nieletnich i podzielili się skutecznymi metodami działania w tym zakresie.

Samo szkolenie to inicjatywa Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie w ramach  projektu pn. Doskonalenie form i metod przeciwdziałania demoralizacji i przestępczości wśród młodzieży na obszarze przygranicznym. Projekt finansowany był z Funduszu Małych Projektów w Euroregionie Pro Europa Viadrina.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
16.6 ° C
16.6 °
16.6 °
92 %
1.6kmh
100 %
pon.
28 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE