wtorek, 30 maja, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nagrody dla najlepszych rowerzystów!

Nagrody dla najlepszych rowerzystów!

Rowerzyści, rowerzystki, grupy oraz szkoły, które kręciły kilometry dla Gorzowa zostaną oficjalnie nagrodzeni. Wręczenie wyróżnień i medali zaplanowano na jutro (21.07).

Medale przygotowano dla tych osób, które wykręciły dla Gorzowa najwięcej kilometrów w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Po złoty medal mogą się zgłosić rowerzyści, którzy przejechali przynajmniej 1000 kilometrów. Medal srebrny zostanie przyznany za przejechanie przynajmniej 500 kilometrów, a brązowy za co najmniej 250 kilometrów.

Każdy kto zgłosi się po należny mu medal przed jego odbiorem musi pokazać sumę przejechanych kilometrów z rankingu w aplikacji lub certyfikatu z aplikacji.

Uroczyste wręczenie nagród już jutro w Parku Wiosny Ludów o godzinie 18:00. Wszyscy, którzy nie mają możliwości stawić się w tym terminie będą mogli odebrać medale po 21. lipca w Wydziale Sportu przy ulicy Kazimierza 1.

Podczas spotkania w parku odbędzie się także losowanie nagród w konkursie „Cztery strony świata” oraz „Niezłomny”. Nagrodzone zostaną także osoby, które zgłosiły swój udział w konkursie „Szczęśliwa 13-tka” oraz „Dojazd do pracy/szkoły rowerem”.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
60 %
2.5kmh
100 %
wt.
21 °
śr.
23 °
czw.
22 °
pt.
21 °
sob.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE