wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Najpierw drzewa, później roboty budowlane

Najpierw drzewa, później roboty budowlane

Zanim rozpoczną się realne prace związane z budową północnej obwodnicy Gorzowa specjaliści przeprowadzą inwentaryzację istniejącego drzewostanu. Pracami zajmie się gorzowskie biuro projektowe.

Fachowcy spiszą drzewa i odpowiednio je skatalogują. Najpierw zajmą się tymi, które znajdują się na 600-metrowym odcinku od ronda Barlineckiego przy ul. Wyszyńskiego do nowego ronda na wysokości ul. Kazimierza Wielkiego.

Ewidencją zostaną objęte drzewa o obwodzie pnia większym niż 20 cm (mierzonym na wysokości 130 cm ponad poziomem terenu). Opis każdego drzewa musi określić między innymi jego lokalizację, gatunek oraz wymiary obwodu pnia i korony – informują pracownicy Wydziału Promocji i Informacji gorzowskiego magistratu.

Na opracowanie planu geodezyjnego firma ma cztery miesiące, musi to zrobić do 8. czerwca, bo później ogłoszony ma zostać przetarg na budowę północnej obwodnicy Gorzowa. Przypomnijmy: Będzie to droga dwujezdniowa o dwóch pasach ruchu, pojawią się tam ścieżki rowerowe, chodniki i przejścia dla pieszych. Będą także dwa ronda, most na Kłodawką, odwodnienie i kanalizacja (więcej o na ten temat pisaliśmy TUTAJ).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
4.1 ° C
4.1 °
2.7 °
75 %
0.9kmh
100 %
wt.
4 °
śr.
4 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE