piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nieczynne poradnie i niektóre szpitalne punkty

Nieczynne poradnie i niektóre szpitalne punkty

Już jutro, tj. w piątek (18.02) pacjenci gorzowskiego szpitala nie będą mogli skorzystać z niektórych usług lecznicy. Wszystko dlatego, że część działów będzie miała wolne za dzień 1. Stycznia. Szpital będzie pracował tak jak w święta.

Nieczynne będą między innymi przyszpitalne poradnie rejestracyjne oraz punkty rejestracji. Pacjenci nie będą więc mogli zarejestrować się osobiście. Nieczynny będzie też punkt wydawania wyników oraz call center. Aby dostać wynik czy zapisać się do poradni można natomiast cały czas korzystać z e-rejestracji, czyli internetowego konta pacjenta szpitala. Tutaj ważna informacja dla wszystkich, którzy takiego konta jeszcze nie mają: najlepiej założyć je jeszcze dzisiaj, aby w punkcie wydawania wyników odebrać jednorazowy kod do aktywacji konta.

Wolne będzie też miała administracja i inne jednostki nie pracujące w systemie 24 godzin. Nie będzie też możliwości zaszczepienia się w punkcie przy ulicy Walczaka 42.

Jeśli chodzi o Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej oraz Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej to będą one pracowały w trybie dyżurowym, czyli dla pacjentów znajdujących się na oddziałach szpitalnych. Badania komercyjne (np. szybkie testy antygenowe) będzie można wykonać w laboratorium na parterze głównego budynku szpitala.

Czynny będzie punkt pobierania wymazów. Każdy kto potrzebuje test PCR powinien zgłosić się do parterowego czerwonego budynku przy ul. Dekerta. Czynny będzie również mobilny punkt wymazów, gdzie należy się zgłaszać ze skierowaniem od lekarza rodzinnego.

Pozostałe działy i oddziały będą pracowały jak zwykle, w tym POZ od godziny 18:00. Więcej informacji znajdziecie na stronie szpitala.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE