piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nowa wiata w Domu Pomocy Społecznej

Nowa wiata w Domu Pomocy Społecznej

Na zakończenie lata w Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Gorzowie, otworzono nowo wybudowaną wiatę. Ma ona charakter rekreacyjny i służy mieszkańcom do wypoczynku i relaksu.

Wiata została oficjalnie oddana do użytku w miniony poniedziałek (12.09). I trzeba przyznać, ze dotychczas niezagospodarowane miejsce całkowicie zmieniło swój wygląd!

Teren został oczyszczony, posadzono nowe rośliny i odrestaurowano oczko wodne. A to wszystko z inicjatywy i na koszt Hurtowni Kwiatów i Artykułów Florystycznych „TIM”.

Teraz mieszkańcy DPS-u mają piękne miejsce służące do wypoczynku na świeżym powietrzu i miłego spędzania czasu, szczególnie w okresie wiosenno-letnim.

Chociaż nowa wiata została uruchomiona pod koniec lata, liczymy, że będzie służyła mieszkańcom DPS przez wiele kolejnych lat ciesząc ich wzrok pięknym wyglądem – przyznają pracownicy gorzowskiego Wydziału Spraw Społecznych.

W uroczystym otwarciu nowej wiaty wzięli udział nie tylko dyrektor i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, ale również gorzowscy urzędnicy, a wśród nich wiceprezydent Gorzowa Małgorzata Domagała, radna Anna Kozak, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Eliza Rudnicka. Nie zabrakło też właścicieli firmy „TIM”. 


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
89 %
pt.
29 °
sob.
23 °
niedz.
20 °
pon.
21 °
wt.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE