czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nowe książki w gorzowskiej bibliotece

Nowe książki w gorzowskiej bibliotece

Czytelnicy mogą już zapoznać się z nowymi tytułami, które pojawiły się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie. Do wyboru kryminały, biografie, romanse i wiele, wiele innych.

Po wakacyjnej przerwie biblioteka powraca do stałych godzin otwarcia. Od początku września czynna jest od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.

Na mieszkańców czeka też dużo więcej książek, bo biblioteka zakupiła nowe tytuły w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Gorzowska czytelnia otrzymała z projektu dofinansowanie w wysokości 198 297 zł. Do tej pory udało się już nabyć 8919 książek co znacząco wzbogaciło zasoby biblioteki.

Każdy chętny może więc przyjść, znaleźć interesujący go tytuł, wypożyczyć i przenieść się w fascynujący świat wyobraźni. A warto, bo czytanie książek niesie ze sobą bardzo wiele korzyści. Nie tylko pomaga rozwijać zasób słów i umiejętność wypowiadania się, ale także rozwija wyobraźnię stymulując prawą półkulę mózgu. Czytanie książek poprawiaj również zdolność koncentracji skupiając naszą uwagę na jednym działaniu.

Przypomnijmy: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna znajduje się przy ulicy Sikorskiego 107.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
13.7 ° C
13.7 °
13.7 °
95 %
2.5kmh
2 %
czw.
26 °
pt.
28 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE