wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nowe, rozkładane łóżka trafiły do gorzowskiego szpitala

Nowe, rozkładane łóżka trafiły do gorzowskiego szpitala

Dziesięć łóżek przeznaczonych dla rodziców dzieci przebywających w lecznicy znalazło się już na Oddziale Dziecięcym. Dzięki temu opiekunowie będą mogli wygodnie towarzyszyć swoim podopiecznym w tym trudnym dla nich chwilach.

Nowe łóżka to dar od Fundacji Ronalda McDonalda. Są one rozkładane tak, by rodzice mogli na nich wygodnie spać czuwając przy dziecku czy też odpoczywać bawiąc się z maluchem.

– Łóżka są dla rodziców, którzy czuwają przy najmłodszych pacjentach. Ale też dla tych, którzy muszą się wyedukować, jak zająć się w domu dzieckiem, u którego na przykład wykryliśmy cukrzycę pierwszego stopnia. Żeby się wszystkiego nauczyć muszą trochę spędzić czasu na oddziale – tłumaczy Wioletta Deka, szefowa pielęgniarek na pediatrii.

Do tej pory rodzice i opiekunowie korzystali z rozkładanych łóżek przekazanych przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nowe zostały umieszczone w tych miejscach, w których były jeszcze braki oraz zastąpiły te łóżka, które z biegiem czasu już się zużyły.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
5.3 ° C
5.3 °
5.3 °
58 %
3.5kmh
38 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE