czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraPolicja poszukuje mężczyzny. Podejrzewa go o kradzież

Policja poszukuje mężczyzny. Podejrzewa go o kradzież

Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież perfum w sklepie Sephora w galerii Focus Mall w dniu 14 stycznia 2023 roku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze zostali powiadomieni o kradzieży markowych perfum wartości ponad 700 złotych ze sklepu Sephora znajdującego się w galerii Focus Mall przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze. Prowadząca sprawę funkcjonariuszka po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w galerii ustaliła, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie pojazdu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji, ulica Szarych Szeregów 8, telefoniczny z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 7951211 bądź mailowy: komendant.kp2_zgora @go.policja.gov.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
6.5 ° C
9.5 °
6.4 °
77 %
4.6kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
12 °
sob.
12 °
niedz.
7 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE