czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nowoczesna, całodobowa siłownia już wkrótce w Gorzowie

Nowoczesna, całodobowa siłownia już wkrótce w Gorzowie

Jeszcze przed wakacjami ma zostać uruchomiony nowy klub fitness. Just Gym Gorzów to jedyny w swoim rodzaju bezobsługowy klub, który będzie czynny cały rok, całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Kompleks fitness powstaje przy ulicy Walczaka 23H. Miał być uruchomiony w ubiegłym roku, ale prace nieco się przeciągnęły i termin otwarcia musiał zostać przesunięty. Jednak już wkrótce fani siłowni, ćwiczeń i zdrowego „zmęczenia się” będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu dostępnego praktycznie cały czas.

JustGym to ogólnopolska sieć fitness. Nowością jeśli chodzi o siłownie jest to, że są one całkowicie bezobsługowe. Wejście do sali jest możliwe dzięki odciskowi palca, a to oznacza dostępność dla klientów o każdej porze dnia i nocy.

Kompleks w Gorzowie zajmie powierzchnię ponad 1700 metrów kwadratowych i będzie podzielony na dwanaście stref: cardio, cycling, fight, funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn półwolnych, zajęć fitness, HIIT, maszyn izolowanych, stretchingu, core, food&chill.

Każdy kto będzie chciał skorzystać z siłowni nie musi się wiązać długotrwałymi umowami, możliwe jest wykupienie karnetu na 24 godziny, tydzień, miesiąc, pół roku czy rok. Ruszyła już przedsprzedaż karnetów do gorzowskiego klubu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.justgym.pl.

Podobne kluby JustGym działają już w Płocku, Poznaniu, Olsztynie, Elblągu, Lublinie, Radomiu, Zabrzu, Krakowie, Opolu, Słupsku, Warszawie, Bytomiu, Wrocławiu, Łodzi, Pabianicach, Raciborzu, Gdyni, Jastrzębiu-Zdrój.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6.6 ° C
6.6 °
6.6 °
91 %
0.9kmh
100 %
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE