czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ostatnia szansa, by zapisać się na Bieg Słowiański

Ostatnia szansa, by zapisać się na Bieg Słowiański

Jeszcze tylko do jutro, tj. do czwartku (12.05) wszyscy chętni mogą się zapisać do udziału w organizowanym co roku Biegu Słowiańskim. Same zawody odbędą się w najbliższą niedzielę (15.05).

Uczestnicy biegu będą mogli się sprawdzić na dystansie czterech lub ośmiu kilometrów. Trasa czterokilometrowa będzie biegła pomiędzy Rondem Słowiańskim a skrzyżowaniem z ulicą Żwirową, zawodnicy zrobią jedną pętlę. Z kolei bieg ośmiokilometrowy będzie na takiej samej trasie z tym, że biegacze zrobią dwie pętle. Standardowo zorganizowane zostaną także biegi dla dzieci i młodzieży w czterech kategoriach:

  1. Do 8 lat – dystans ok. 60 metrów
  2. 9-10 lat – dystans ok. 200 metrów
  3. 11-12 lat – dystans ok. 400 metrów
  4. 13-15 lat – dystans ok. 800 metrów

To będzie już 40. edycja Biegu Słowiańskiego, którego celem jest promowanie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, popularyzacja biegania jako formy dbania o zdrowy styl życia, a wreszcie także umożliwienie sprawdzenia swoich sił.

Aby wziąć udział w biegu należy zgłosić się za pomocą formularza oraz wnieść opłatę startową (udział dzieci i młodzieży do 15 lat jest bezpłatny). Zapisy na stronie www.super-sport.com.pl. Jest na to czas do jutra (czwartek) do północy.

Sam bieg, zarówno na dystansie czterech jak i ośmiu kilometrów rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10:00. Start i meta na ul. Słowiańskiej na wysokości hali sportowej. Wcześniej, bo w godzinach od 8:00 do 9:30 zawodnicy powinni się zgłosić do Biura Zawodów, które będzie się mieściło w Hali Sportowej przy ul. Słowiańskiej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6.6 ° C
6.6 °
6.6 °
91 %
0.9kmh
100 %
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE