czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Płyty na Sikorskiego idą do naprawy. Czy będą utrudnienia?

Płyty na Sikorskiego idą do naprawy. Czy będą utrudnienia?

Gorzowscy urzędnicy informują, że w czwartek (06.07) rozpocznie się naprawa płyt tworzących jezdnię na ulicy Sikorskiego. Same roboty potrwają kilka dni, ale na przejazd tym fragmentem ulicy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Popękane płyty na ulicy Sikorskiego to problem, który już dawno zgłaszali mieszkańcy Gorzowa. Sprawiają, że wyremontowana niecałe trzy lata temu ulica Sikorskiego nie tylko wygląda nieestetycznie w tym miejscu, ale tez może stanowić zagrożenie dla ruchu.

Dlatego teraz mamy dobre wieści: wykonawca, który przeprowadzał remont wymieni płyty w ramach gwarancji. Roboty rozpoczną się w czwartek (06.07) i potrwają do wtorku (11.07).

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez miejskich urzędników: skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Wełniany Rynek pozostanie przejezdne.

Zanim jednak będzie można przejechać po odcinku, na którym znajdują się popękane jeszcze płyty musi minąć około czterech tygodni.

Ruch pojazdów – z uwagi na technologię – będzie mógł się odbywać dopiero mniej więcej od 14. sierpnia – informują specjaliści.

Dopiero po tym terminie wykonawca przystąpi do rozbiórek i układania płytek na drugiej połowie skrzyżowania i drugiej stronie ulicy Sikorskiego – przy Urzędzie Miasta.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE