piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp."Porozmawiajmy" - nowa gra karciana. Gorzowianie mogą dołączyć do rozgrywek

„Porozmawiajmy” – nowa gra karciana. Gorzowianie mogą dołączyć do rozgrywek

To wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju gra karciana, która ma zachęcać do rozmów i wzajemnego poznawania siebie. Nie dość, że to świetne narzędzie psychologiczno-rozrywkowe to jeszcze niezwykle wydane, ponieważ na kartach uwiecznione zostały najpiękniejsze miejsca z województwa lubuskiego.

Już w październiku odbędą się otwarte rozgrywki nowej gry karcianej o nazwie „Porozmawiajmy”. To gra fimilijna dla całej rodziny stworzona przez Stowarzyszenie Novum we współpracy z Centrum diagnozy, terapii i edukacji Mentis oraz Stowarzyszeniem Silni Razem.

To gra, która służy nie tylko rozrywce i przyjemnemu spędzeniu wolnego czasu, ale także pomaga nawiązywać rozmowę, czyli to z czym w obecnych czasach ludzie mają ogromne problemy. Dzięki tej grze karcianej można będzie otworzyć się na innych i poćwiczyć wzajemną komunikację.

Jak przyznają twórcy, „Porozmawiajmy” nie jest typowa grą karcianą, ponieważ nie ma tu wygranych ani przegranych, a zwycięzcami są wszyscy uczestnicy zabawy. Ma zachęcić do rozmowy i podsunąć tematy konwersacji.

Awersy kart to pytania, które mają zachęcać do rozmowy i wzajemnego poznawania siebie a rewersy zdobią przepiękne zdjęcia miejsc z całego Lubuskiego wykonane przez Lubuszan – przyznaje Mariusz Sobkowiak, prezes Stowarzyszenia Novum.

Rozgrywki gry karcianej dla wszystkich. Kiedy i gdzie?


Grę można otrzymać… całkowicie za darmo! Karty rozdawane będą podczas otwartych rozgrywek, w których mogą wziąć udział każdy chętni.

Najbliższe takie rozgrywki odbędą się 6. października o godzinie 17:00 w Centrum Diagnozy, Terapii i Edukacji Mentis przy ul. Mickiewiecza. Wstęp wolny, ale konieczne są wcześniejsze zapisy, których można dokonać pod numerem: 669 847 078 lub pisząc na adres: stowarzyszeniesilnirazem@gmail.com.

Gra przeznaczona jest zarówno dla młodszych jak i tych starszych!


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
29.9 ° C
29.9 °
29.9 °
32 %
2.2kmh
100 %
pt.
30 °
sob.
20 °
niedz.
19 °
pon.
23 °
wt.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE