czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Posłuchaj radia jadąc tramwajem

Posłuchaj radia jadąc tramwajem

Od minionego poniedziałku (01.08) w ośmiu gorzowskich Helmutach można usłyszeć lokalne stacje radiowe. Wszystko po to, by podróż była przyjemniejsza.

Na gorzowskich torach ponownie pojawiły się już wszystkie linie tramwajowe. Od 1. sierpnia na drogi wyruszyły linie nr 2 i nr 3, ostatnie pojazdy, które zostały wycofane ze względu na remonty dróg. Teraz, nie dość więc, że można korzystać z pełnej komunikacji miejskiej, to jeszcze dojazd do celu upłynie w miłej atmosferze. Wszystko dzięki temu, że z głośników umieszczonych w tramwajach rozbrzmiewa muzyka. Puszczane są cztery lokalne stacje radiowe: Radio ESKA, Radio Gorzów, Radio Plus oraz VOX FM Gorzów.  

Radia można posłuchać w ośmiu Helmutach. O tym która stacja jest puszczana w danym pojeździe informują umieszczone na zewnątrz naklejki. Logo stacji radiowej znajduje się na każdym z wagonów i jest widoczne już z daleka.

– Miasto w ten sposób chce uprzyjemnić podróż pasażerom korzystającym z pojazdów starszego typu – przyznają pracownicy gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Przypomnijmy: wszystkie linie wróciły na nowe, wyremontowane drogi. Roboty drogowe objęły między innymi ulice Mieszka I, Bolesława Chrobrego i Kazimierza Wielkiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
78 %
2.7kmh
80 %
śr.
17 °
czw.
26 °
pt.
29 °
sob.
30 °
niedz.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE