poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczDmuchane zjeżdżalnie, figloraj i klocki. Happy Bus w Międzyrzeczu

Dmuchane zjeżdżalnie, figloraj i klocki. Happy Bus w Międzyrzeczu

Już w najbliższy weekend, czyli w dniach od 6 do 7 sierpnia, nad jeziorem Głębokie zatrzyma się Happy Bus. Z kolei 8 sierpnia pojawi się on w Międzyrzeczu przy placu ratuszowym. A tam szereg atrakcji dla dzieci, z których będzie można skorzystać na świeżym powietrzu.

To będzie prawdziwa gratka dla najmłodszych! Happy Bus to cała gama zabaw. Będą dmuchane zjeżdżalnie, mobilny figloraj, duże, kolorowe klocki oraz namiot z zapleczem animacyjno-artystycznym. Najmłodsi będą mogli też skorzystać z takich atrakcji jak malowanie twarzy, będą mogli zrobić sobie tatuaż z henny oraz wezmą udział w warsztatach manualnych.

Happy Bus to projekt fundacji Happy Kids realizowany od 2010 roku, z którego do 2021 roku skorzystało około 800 tysięcy dzieci z rożnych rejonów Polski. W tym roku akcja organizowana jest pod hasłem „Wszyscy śmiejemy się w tym samym języku”.

W ciągu tych wszystkich lat towarzyszyli nam młodzi, zdolni ludzie ze wszystkich zakątków świata – z Grecji, Turcji, Hiszpanii, Chin, Indonezji, Malezji, Kambodży, Brazylii, Egiptu czy Tajlandii i wiele, wiele innych. W tym roku Fundacja ma również specjalną misję: jako organizacja głęboko zaangażowana w pomoc ofiarom wojny na Ukrainie zamierza odwiedzić także ośrodki w Polsce, w których przebywają ukraińskie dzieci z domów dziecka i pieczy zastępczych – przyznają organizatorzy.

Głównym celem projektu jest oczywiście zapewnienie dzieciom niezapomnianych wrażeń, ale i umożliwienie im spędzenia czasu w kreatywny sposób, integracja międzykulturowa oraz nauka tolerancji i akceptacji.

Happy Bus będzie działał w godzinach od 10:00 do 17:00. Szczegóły na Facebooku „Przystanek Happy Bus – Jezioro Głębokie & Międzyrzecz”.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
bezchmurnie
26 ° C
29.3 °
26 °
45 %
2.9kmh
6 %
pon.
30 °
wt.
26 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE